Blachodachówka na dach.

Blachodachówka, eleganckie i trwałe pokrycie dachowe. Nadaje się na wszystkie rodzaje stromych dachów, na praktycznie każdym rodzaju budynku. Czy to dom rodzinny, czy tez budynek gospodarczy. Pokrycie dachowe blacho-dachówka to jedno z najlżejszych materiałów co niewątpliwie należy do jednej z wielu zalet tego pokrycia dachowego. Dachy stalowe należą do najtrwalszych pokryć dachowych zaraz po dachówkach ceramicznych.  Ponadto estetyczny wygląd, wzornictwo, sprawi, że nasz dom stanie się jeszcze bardziej wartościowy. Blacha blacho dachówki ocynkowanej dwustronnie gwarantuje długowieczność. Zalety - Do zalet blacho-dachówki można dodać fakt redukcji kosztów, dlatego tak chętnie sięgają po nią od wielu lat budowlańcy i inwestorzy na całym świecie. Blacha trapezowa z której buduje się głównie duże konstrukcje takie jak między innymi: hale, markety i hurtownie, posiada również spore zalety właśnie przez wzgląd na jej niską wagę co stanowi łatwość w transportowaniu tego materiału.

Przy zakupie blacho-dachówki można skorzystać z programów komputerowych , które wyliczają ilość paneli potrzebnych do pokrycia danego dachu. Blacho-dachówka świetnie sprawdza się również w zróżnicowanych warunkach klimatycznych, co znaczy tyle, że śnieg, wiatr, deszcze nie sprawią blacho-dachówce większych problemów. Dach z blacho-dachówki, która pokryta jest powłoką poliuretanową świetnie wytrzymuje trudne warunki.

Blachodachówki....

Do niewątpliwej wady blacho-dachówki trzeba zaliczyć hałas, który spowodowany jest lekkością tego materiału. Jest to jednak jedyna wada, która w stosunku do zalet ma niewielkie znaczenie. Cena za blacho-dachówkę w połysku waha się już od 22 złotych brutto za metr kwadratowy. Wybór blacho-dachówki nie ogranicza się też do jednego rodzaju, ponieważ typów jest całkiem sporo. Do najpopularniejszych można zaliczyć: zakładkowe, karpiówki, mnich-mniszka, esówka.

Podobnie jak w przypadku dachówek ceramicznych. Jeżeli zastanawiamy się więc nad wyborem blacho-dachówki, lub dachówki ceramicznej, musimy wziąć pod uwagę konstrukcje danego dachu, to jakie powinno być obciążenie, oraz co bardzo oczywiste fundusze którymi operujemy. Część firm zajmujących się sprzedażą blacho-dachówek oraz dachówek ceramicznych oferuje nam również możliwość montażu. Po przeliczeniu wszystkich kosztów warto zdecydować się na renomowana firmę, która w profesjonalny sposób zapewni nam optymalna ochronę budynku przez długie lata.

Komentarze

Obrazek użytkownika układanie dachu

blacho dachówka jest świetnym rozwiązaniem, sam je zastosowałem ucinajc koszty dachu w moim domu, oczywiście w planach może się to z czasem zmieni , ale puki co balacho dachówka jest i spisuje się świetnie

Dodaj komentarz

Filtered HTML

  • Links to specified hosts will have a rel="nofollow" added to them.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <h2> <h3> <h4> <br> <p>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Plain text

  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Links to specified hosts will have a rel="nofollow" added to them.
  • Replaces [VIDEO::http://www.youtube.com/watch?v=someVideoID::aVideoStyle] tags with embedded videos.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie zabezpiecza nas przed spamem - podaj wynik działania
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.